Jeżeli potrzebujesz szybkiej gotówki, a nie masz czasu na chodzenie po placówkach banków czy firm prywatnych i załatwianie szeregu skomplikowanych formalności, powinieneś zainteresować się ofertą SMS Kredyt. Dzięki niej możesz otrzymać potrzebne pieniądze bez konieczności wychodzenia z domu – wystarczy, że wyślesz odpowiedniego smsa, a niebawem oddzwoni do Ciebie konsultant, który zada Ci w rozmowie kilka niezbędnych pytań, aby upragniona kwota znalazła się na Twoim koncie.

Istnieje również możliwość wypełnienia wniosku na stronie internetowej, zamiast rozmowy telefonicznej. Kwota o jaką możesz się ubiegać to od 200 do 800 PLN, a okres kredytowania to 15 bądź 30 dni. Od tego jaką opcję wybierzesz zależą również opłaty manipulacyjne, kwota ubezpieczenia oraz odsetki. SMS Kredyt nie jest jednak dostępny dla każdego – jeśli w przeszłości nie spłacałeś swoich zobowiązań w terminie, lub masz nieuregulowane długi, niestety nie możesz liczyć na pożyczkę. Nie dostaną również wnioskowanej kwoty osoby, które nie mogą wykazać udokumentowanych dochodów.

Pożyczkodawca musi mieć ponadto skończone 20 lat i posiadać ważny dowód osobisty. SMS Kredyt jest doskonałym sposobem na podreperowanie swojego budżetu i zdobycie niezbędnych pieniędzy w sytuacji, kiedy nie mamy wolnych środków. Jego ogromną zaletą jest to, że nie musimy się ruszać z domu, aby załatwić formalności, a gotówka wypłacana jest już tego samego dnia, w którym złożymy wniosek. Dzięki niemu zaoszczędzimy mnóstwo czasu i będziemy mogli błyskawicznie zaspokoić swoje potrzeby.